Beusstand Design - Een Vak Apart!

Jouw merk = ons uitgangspunt

Wat doet een goed design van je beursstand? Het trekt meteen de aandacht voor je merk, maakt nieuwsgierig en nodigt uit om ‘binnen te komen’. Klinkt simpel toch? Maar dat is het niet…

Naast de vormgeving is ook de functionaliteit van de stand cruciaal. Wat zijn de taken die uitgevoerd moeten worden op de beursvloer? Wil je casual contact leggen onder het genot van een hapje en drankje? Dan moet er een bar / keuken worden ingebouwd. Wil je zakelijk kunnen vergaderen? Dan is er behoefte aan een balie en één of meerdere (afgesloten?) vergaderruimtes. Dit zijn slechts enkele simpele voorbeelden van vragen omtrent vorm en functie waar Expovorm designers, zoals Lisa, je mee kunnen helpen.

Ieder standontwerp is een creatieve en technische uitdaging waarin we onze passie voor design combineren met praktisch vakmanschap.

Design standbouw: Het proces

Bij Expovorm draait alles om creativiteit en vakmanschap. Op ons kantoor in Almelo werkt een team van ontwerpers aan de creatie van unieke beursstands. Benieuwd hoe wij dat doen? Onze topdesigner Lisa neemt je graag mee in het designproces van een goede beursstand!

 

1 Van Idee naar Schets

Samen met onze klant inventariseren we uitgebreid de wensen en praktische zaken om deze te laten samenkomen in een opzet voor de ideale beursstand. Vragen die hierbij onder andere de revue passeren zijn: Wat wil de klant bereiken met zijn beursdeelname? Een product lanceren? Of ligt de focus op hospitality?

Ook kijken we met onze specialistische blik naar praktische zaken zoals de locatie in de hal, looproutes en bouwbeperkingen, zoals maximale hoogtes.

 

2 Van Schets tot Digitaal Ontwerp

Al deze ideeën worden uitgewerkt en in een grove schets op papier gezet. Met Octacad, een geavanceerde Autodesk plugin, kunnen we nauwkeurig onze producten en materialen in het ontwerp verwerken.

Het digitale ontwerp geeft ons en onze klanten direct inzicht in de benodigde materialen, tijd en kosten. De bijbehorende offerte is dus al gespecificeerd - geen financiële konijnen uit de hoge hoed voor onze klanten dus!

 

3 Visualisatie van het Concept

Wanneer er akkoord is op de globale indeling en bijbehorende offerte dan begint de uitgebreide visualisatie.

Om onze klant een goed beeld te geven van het ontwerp, werken we de stand volledig uit in 3Ds Max. Voor de graphics, zoals logo’s en banners, gebruiken we Adobe Illustrator zodat deze helemaal volgens huisstijl zijn.

 

4 Van Concept naar Presentatie

We voegen belichting toe en plaatsen de stand in een virtuele hal om een goede weergave van het eindresultaat te geven. Vervolgens renderen we de stand met het programma Lumion naar levensechte visuals. Indien gewenst maken we zelfs een filmpje waarin de klant door de stand kan "lopen".

Het doel van deze uitgebreide presentatie is om onze klant een levensecht beeld van het eindresultaat te geven.

5 Het Gesprek met de Klant

Wanneer het ontwerp klaar is, bespreken we de presentatie uitgebreid met de klant. Moeten er aanpassingen worden gemaakt? Wat kan er beter?

Pas als iedereen tevreden is, werken we het ontwerp volledig verder uit in Octacad, zodat we tot op detail precies weten wat er nodig is voor de bouw.

6 Van Tekening naar Realisatie

De laatste stap is het ontwerp uitwerken tot gedetailleerde technische tekeningen. Hiermee hebben de collega's in ons magazijn, in de werkplaats en op de beursvloer, tot op het kleinste detail, alle benodigde informatie om de stand volgens wens te realiseren.

Zo zorgen we er met ons professionele standbouw team voor dat iedere beursstand een succes wordt, van ontwerp tot realisatie.

Denk jij dit werk ook te kunnen doen?

Solliciteer als Designer bij Expovorm

DENK JIJ DIT WERK OOK TE KUNNEN DOEN?

SOLLICITEER BIJ EXPOVORM

Design Standbouw: Vertrouwen en samenwerken is alles!

Een beursstand op een gerenommeerde beurs is voor veel bedrijven een flinke hap uit het marketingbudget. Tijdens de, vaak korte, duur van de beurs wil je niet alleen een goede indruk achterlaten, maar ook een hoge ROI leveren. Er hangt dus veel vanaf!

Des te belangrijker dus om samen te werken met een betrouwbare en prijsbewuste partner die je op alle fronten verder helpt, bijstaat en ondersteunt. Bij Expovorm is jouw merk ons uitgangspunt! Geheel op maat, gemaakt van herbruikbare materialen, huur je bij ons jouw beursstand.

Benieuwd naar wat wij voor jouw beursstand kunnen doen? Neem contact met ons op en samen maken we er iets bijzonders van!

Expovorm = B Corp™ gecertificeerd

Expovorm levert een strak design in een verantwoord jasje… B Corps delen een visie om een inclusiever, rechtvaardiger en regeneratieve economisch systeem na te streven, waarin positieve impact voor alle belanghebbenden — werknemers, gemeenschappen, klanten en onze planeet— centraal staat.

Expovorm

Expovorm ontwerp en creëert maatwerk (huur)stands waar ook ter wereld. Van idee en ontwerp tot uitvoering en evaluatie en alles daar tussen. Onze design afdeling is gespecialiseerd in hergebruik en recycling. Beter voor het milieu en vaak ook kostenbesparend. Een duurzamere wereld hoeft volgens ons geen duurdere wereld te zijn. Samen met onze klanten hergebruiken wij alle onderdelen van onze stands en als hergebruik in de standbouw niet meer mogelijk is dan zoeken wij naar een andere oplossing. Weggooien is zonde en vaak is er nog veel mogelijk.

Succes & Full-Service

If there is a way to stand out, we’ll find it

 

Al uw wensen en ideeën vertalen wij naar inspirerende en succesvolle ontmoetingsplekken. Dát is onze kracht. Nieuwsgierig naar wat wij voor u kunnen betekenen?

Back to top